Pořádám kvíz pravidelně

Děkujeme za důvěru.

Zde se dozvíte, jak využívat Hospodský kvíz na 100 %.

Jak podpořit návštěvnost kvízu?

S pomocí našich nástrojů jednoduše.

Facebooková kvízová skupina

Pokud to myslíte s kvízem vážně, založíme FB skupinu pro Váš kvíz, která bude informačním místem pro všechny stávající i nové soutěžící. Její správu bude mít na starost moderátor a postupně naučí soutěžící přihlašovat se na kvíz ve skupině. Tím máte ve kterýkoliv moment přehled kolik týmů je přihlášeno, zdali je plno nebo je potřeba kvíz ještě zpropagovat. Ukázku perfektně fungující kvízové skupiny naleznete zde.

Dlouhodobá soutěž

Jedná se o výborný nástroj, jak soutěžící motivovat k pravidelné účasti na Vašem kvízu. Princip je jednoduchý, týmy po každém kvízu získají určitý počet bodů odpovídající jejich umístění. Tímto způsobem týmy sbírají body po určitý čas a na konci dlouhodobé soutěže vyhraje nejúspěšnější tým či týmy nějakou větší cenu. Standardně odmění podnik vítěze menší (30L) bečkou piva. Jestli se to vyplatí? Rozhodně! V drtivé většině případů týmy absolvují celou dlouhodobou soutěž.


TIP: Dlouhodobé soutěže nejčastěji kopírují roční období, školní semestry či jiné přirozené časové období.

Mezihospodská liga

Každý podnik je automaticky přihlášen do mezihospodské ligy. Týmy mají šanci soutěžit o ceny od našich partnerů, ve výhodě jsou týmy z podniků, kde probíhá kvíz týdně. Využijte tak mezihospodskou ligu jako marketingový nástroj, pořádejte kvíz pravidelně a dejte šanci Vašim soutěžícím vyhrát hodnotné ceny. Odkaz na mezihospodskou ligu zde.

Kvíz jako součást firemního večírku

Přemýšlí firma o uspořádání večírku ve Vašem podniku? Nabídněte jim kvíz jako součást večerního programu a buďte ve výhodě před ostatními. Dejte nám kontakt na firmu a my se už o vše postaráme.

Zákaznická podpora

Nezůstáváte v tom sami a uspořádáním kvízu to nekončí. Celou dobu jste v kontaktu s členem našeho týmu, v případně nedostupnosti využijte kontakty.

Zavolejte, napište nebo vyplňte dotazník

Můžete nám zavolat, napsat email nebo rovnou vyplnit úvodní dotazník pro zájemce o Hospodský kvíz.

Hospodský kvíz je týmová vědomostní soutěž probíhající v desítkách podniků po celé republice každý týden.

© 2023 Hospodský kvíz s.r.o.

Kvíz do kapsy

design & development WHITE GORILLA created on DIVI.